Styrelsen Veterinärmedicinska Sektionen

Välkommen att kontakta oss om du har frågor. Om du är osäker på vem du ska kontakta kan du maila till veterinarmedicinskasektionen@outlook.com så försöker vi få frågan till rätt person.

Ordförande:

Cajsa Ericsson
mobil: 0709-718 200
E-post: cajsaericson@gmail.com

Vice ordförande:

Johanna Wahlund
Mobil: 0733-816015
Mail: johanna.wahlund@hotmail.com 

Kassör:

Carina Bäckström
Mobil: 070-9925883
Mail: carina@pwq.dk

Sekreterare:

Martina Israelsson
Tel: 0727-175841
Mail: israelsson.martina@gmail.com

Ledamot:

Ann-Catrine Ljusberg
Mobil: 073-4339844
Mail: ann.ljus@outlook.com

Ledamot:

Veronica Holm
Mobil: 073-8129368
Mail: veronicasdjurrehab@gmail.com

Ledamot:

Eva Elfversson Wedin
Mobil: 070-3807746
Mail: eva@rorelseifokus.se

Ledamot: 

Linn Jägare
Mobil: 076-8106770
Mail: linn.jagare@hotmail.com 

Suppleant:

Sophia Fagerholdt
Mobil: 070-5908464
Mail: sophia@fagerholdt.se

Suppleant:

Madeleine Engstig
Mail: m_engstig@hotmail.com 

Suppleant:

Madelene Jonsson
Mobil: 070-3296821
Mail: madelene@fysiorehabhh.se