Kontakt

Projektledare

Raija Lenné
raija.lenne@corleadershipacademy.com
070-990 72 40

Kontaktfysioterapeuter för levnadsvanefrågor

Landstinget Blekinge

Gerthi Persson
Telefon: 0455-734 062
E-post: gerthi.persson@ltblekinge.se

Landstinget Gävleborg

Regina Bendrik
Telefon: 070-610 00 98
E-post: regina.bendrik@lg.se

Landstinget Dalarna

Maria Nordqvist
Telefon: 0240-495207
E-post: maria.nordqvist@ltdalarna.se

Landstinget Kronoberg

Sara Maripuu
Telefon: 0470-58 63 09, 0709-844 758
E-post: sara.maripuu@kronoberg.se

Norrbottens läns landsting

Margareta Eriksson
Telefon: 0920-28 41 80, 070-668 41 01
E-post: margareta.eriksson@nll.se

Region Skåne

Helene Henriksson
Telefon: 040-623 95 01
E-post: helene.henriksson@skane.se

Cecilia Winberg
Telefon: 070-559 60 01
E-post: cecilia.winberg@fysioterapeuterna.se

Stockholms läns landsting

Ing-Mari Dohrn
Telefon: 070-844 41 88
E-post: ing-mari.dohrn@ki.se

Landstinget i Uppsala län

Anita Hansson
Telefon: 018-727 09 74
E-post: anita.hansson@uppsala.se

Landstinget i Värmland

Maria Klässbo
Telefon: 070-211 92 84
E-post: Maria.Klassbo@liv.se

Västra Götalands regionen

Helen Sundberg
Telefon: 031-342 11 95
E-post: helen.sundberg@vgregion.se

Stefan Lundqvist
Telefon: 076-22 76 179
E-post: stefan.lundqvist@vgregion.se

Örebro läns landsting

Jenny Forsberg
Telefon: 019-602 95 04, 070-236 32 70
E-post: jenny.forsberg@orebroll.se